http://www.tu.zachpomor.pl/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_22024

Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ?

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Meble ogrodowe z drewna egzotycznego Ratanland Dodaj baner na strony

Maskownice rur i wentylacji - imitacje drewna

Inne materiały Dębno

Chcesz zakryć rury, kable, ciągi wentylacyjne albo inne instalacje? 


Przetestuj ofertę producenta dekoracyjnych imitacji drewna! 


Za pomocą naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników podczas zasłaniania dodasz wnętrzu niesamowity, atrakcyjny charakter. 


Produkujemy:


-ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską albo klinem zarówno z dekoracyjnymi krawędziami,
-narożniki drewnopodobne,
-profile płaskie pełne a także przelotowe,
-deski elastyczne.


W naszej propozycji znajdziesz belki rustykalne o ogromnych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość maksymalnie 5 metrów. Pamiętaj, że kupując deski i belki dekoracyjne na wymiar oszczędzasz, gdyż nie wydajesz pieniędzy na odpady. 


Z wykorzystaniem naszych towarów błyskawicznie i estetycznie ukryjesz także pęknięcia tynków i sufitów, podciągi, nawiewy, kanały. A to wszystko w gustownym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych wzorów w 28 odcieniach. 


Aby zauważyć na swoje oczy bardzo realistyczne modele 3d naszych wyrobów, zamów już teraz darmowe próbki na stronie www.plastmaker.pl (koszty przesyłki to jedynie 15 zł). Zamów elementy przez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!