http://www.tu.zachpomor.pl/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_22024

Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ?

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Meble ogrodowe z drewna egzotycznego Ratanland Dodaj baner na strony

Duże gabaryty, belki sufitowe od producenta

Inne dom i ogród Człopa

Potrzebujesz rustykalnych belek sufitowych o nietypowych gabarytach? Produkujemy belki o max. wysokości boków 38 cm i długości aż 5 m. Lecz to nie wszystko, bowiem wybierając nasz produkt na wymiar nie płacisz za odpady.


Odkryj aż 5 niepospolitych wzorców 3D desek rustykalnych w palecie przeszło 28 kolorów. Sprawdź www.plastmaker.pl ewentualnie zadzwoń do nas pod numer 721 564 516


 


Produkujemy:  • belki rustykalne,

  • narożniki rustykalne,

  • maskownice styropianowe,

  • elastyczne deski elewacyjne.


 


W naszym sklepie internetowym na www.plastmaker.pl możesz wybrać gotowe towary, albo skorzystać z usługi przygotowania ich na wymiar. To idealna opcja również wtenczas, gdy Twoje zamówienie jest oryginalne. Odkryj nasze atrakcyjne ceny belek sufitowych i desek rustykalnych. Przekonaj się, jak ekspresowo i wygodnie możesz przeistoczyć własne wnętrza ewentualnie nadać im nietuzinkowy nastrój. 


 


Proponujemy także transport naszych produktów, profesjonalne doradztwo czy też Twojego personalnego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez pełen proces zamówienia aż do odbioru Twoich rustykalnych belek.